Kontakt

Blog ChilliBite.pl powstał w 2009 r., jednak o kuchni w sieci piszę od 2003 roku. Na ChilliBite najwięcej jest o kuchni polskiej, produktach regionalnych, slow food, ale z radością odkrywam także kuchnie innych zakątków świata. Ważne jest dla mnie motywowanie czytelników do gotowania, powracania do rodzinnych tradycji kulinarnych, pieczenia chleba, a także odkrywania nowych smaków. Chętnie poznaję procesy powstawania najlepszej żywności od podstaw - zaglądam do uli pszczelarzy, podglądam manufakturę makaronu, zbieram oliwki spod drzew w gaju oliwnym i doję kozy w gospodarstwie serowarów. Na blogu jest też trochę o filmie, książkach, najlepszych na polskim rynku grach planszowych, a także dużo o muzyce i najciekawszych warsztatach kulinarnych, w których miałam okazję uczestniczyć. Wszystkie treści i zdjęcia na blogu są mojego autorstwa. 

Współpracuję na blogu wyłącznie z wybranymi markami, z których filozofią się zgadzam, a produkty cenię i chętnie używam zarówno w kuchni, jak codziennym życiu. Na ChilliBite.pl  publikuję recenzje, testy, opracowuję przepisy i konkursy dla czytelników. Chętnie współpracuję przy ciekawych, intrygujących kampaniach, zawsze w opcji win-win-win (marka-blog-czytelnik)Teksty, które są wynikiem współpracy są wyraźnie oznaczone. 

Poza ChilliBite.pl opracowuję także przepisy dla restauracji, realizuję sesje fotograficzne na zlecenie, piszę blogi firmowe, ale przede wszystkim "łączę ludzi i idee" w kulinarnych projektach na mniejszą i większą skalę. 

ChilliBite.pl w liczbach

Miesięczne statystyki ChilliBite.pl wg Google Analytics
ok 79.000 105.000 unikalnych użytkowników
ok 120.000 - 215.000 odsłon bloga
ok 83% stanową kobiety, a 17% mężczyźni
ponad 61% czytelników jest w wieku 25-44 lata

Facebook fanpage ChilliBitepl - ponad 17.000 fanów 
ok 88% fanów na Fb stanową kobiety, a 12% mężczyźni
71% fanów na Fb jest w wieku 25-44 lata
Czytelnicy głównie są z Polski, z dużych miast (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk), ale także z kilku krajów europejskich (UK, Niemcy, Irlandia, Holandia, kraje skandynawskie) oraz USA.

Podstawowa stawka przy współpracy to 2.300zł netto za 1 wpis na blogu (bez konkursu) + wsparcie w social Media (Fb, Instagram). Na blogu ukazuje się ok. 6-10 postów miesięcznie

Od 2009 na ChilliBite.pl współpracuję z markami, fundacjami i przy ciekawych projektach kulinarnych, m.in.

Zapraszam do kontaktu

Kasia Marciniewicz
blog / maupa / ChilliBite / kropka / pl
www.ChilliBite.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...