Noël, czyli muzyczny konkurs świąteczny trwa!

Wciąż trwa konkurs, w którym czeka na zwycięzców aparat SONY, książki, świąteczne ciasteczka i spiżarniane słoiczki "home made". Dotarło do mnie wiele pięknych świątecznych piosenek i kolęd, ale zaledwie kilka mniej znanych i wszystkie póki co, w języku angielskim. Przypominam, że czekam na kolędy, pieśni i piosenki świąteczne/zimowe z najdalszych zakątków świata, śpiewanych w różnych językach.  Przeszukujcie zbiory muzyczne, w szczególności daleko mieszkających krewnych i znajomych!

muzyczny KONKURS bożonarodzeniowy

Przeszukajcie Wasze zbiory muzyczne, popytajcie dalekich zagranicznych krewnych, znajomych mieszkających na rubieżach świata i na adres chillibite@chillibite.pl wyślijcie znalezione pliki muzyczne z kolędami, piosenkami świątecznymi, zimowymi i wigilijnymi z różnych zakątków świata - z Meksyku, Włoch, Norwegii, Danii, Grecji i Australii. Z Nowej Zelandii i Papui Nowej Gwinei :) z Finlandii i Angoli, z Bratysławy i  Kuala Lumpur. Najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej oryginalne dołączą do o mojej kolekcji kolęd z różnych zakątków świata.
 • Konkurs trwa od 1 grudnia do 15 grudnia.
 • Można wysyłać po kilka utworów. ale każdy w osobnym mailu.
 • W mailu każdy utwór powinien być opisany - wykonawca, tytuł, kraj pochodzenia, ew inf dodatkowe :)
 • Wyżej punktowane będą utwory w języku innym niż angielski i polski
 • Zwycięzców ogłoszę na blogu 16 grudnia i tego dnia wyślę wszystkie nagrody (również za granicę), by dotarły jeszcze przed Świętami.
Trzech posłańców, którzy doślą  najpiękniejsze, najbardziej oryginalne i najmniej znane utwory, otrzyma nagrody:
I nagroda
1. Zestaw bożonarodzeniowych ciasteczek by ChilliBite
2. Wybrany słoiczek ze spiżarni ChilliBite
3. Aparat fotograficzny SONY DSC-H55


II i III nagroda
1. Zestaw bożonarodzeniowych ciasteczek by ChilliBite
2. Wybrany słoiczek ze spiżarni ChilliBite
3. Wybraną przez siebie, dowolną wydaną w Polsce książkę Jamiego Olivera


5 komentarzy:

 1. a z innego kraju niż ten wymieniony w notce też?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nina (i wszyscy chętni do wzięcia udziału w konkursie) OCZYWIŚCIE, że mogą być utwory świąteczne ze wszystkich zakątków świata, również tych, których nie wymieniłam! Im bardziej egzotycznie, tym lepiej. Pieśni rosyjskie, węgierskie, chorwackie, a może coś z Chin, z Japonii, czy Afganistanu? Nawet w krajach muzułmańskich, czy wyznających inne religie są mniejszości chrześcijańskie :)
  Ważne by były to pliki muzyczne przesłane jako załącznik w mailu, a nie linki to nich w internecie. Serdeczności ślę, słuchając dźwięków od Was :)

  OdpowiedzUsuń
 3. to jest super inicjatywa Chillibite :) zapytam się znajomej Hiszpanki. Pzdr

  OdpowiedzUsuń
 4. P.S. Pewnie będę poza konkursem, bo myślę, że Ci wyślę tylko tytuły piosenek, ale to nie szkodzi. Zrobię to dla idei ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz i zapraszam częściej :)
ze względu na ogromną ilość spamu z robotów, zmuszona byłam wprowadzić weryfikację obrazkową i logowanie. Przepraszam za utrudnienia...
(uwaga - jeśli komentarz zawierał aktywny link, nie będzie publikowany)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...