WSTYD - wyniki konkursu

No proszę, pewnie już całkiem zapomnieliście, że to już czas na rozdanie płyt z soundtrackiem z filmu WSTYD. Ja nie zapomniałam i chociaż na tę moją wieś internet ostatnio nie dolatywał, to w końcu jest i mogę z radością ogłosić zwycięzców. Myślę, że wygrali wszyscy, którzy film widzieli, nieprawdaż? A kto jeszcze nie miał szansy obejrzeć, chyba warto wybrać się na ostatnie seanse, zanim zejdzie z ekranów.


Dziękuję za wszystkie recenzje, płyty z soundtrackiem wędrują do Mileny i Eposl - gratuluję!  Bardzo proszę o przesłanie mi Waszych adresów pocztowych na adres; konkus[maupa]chillibite[kropka]pl
WSTYD    ( Shame), Wlk. Brytania 2011
Reżyseria: Steve McQueen
Obsada: Michael Fassbender, Carey Mulligan
Premiera polska: 24-02-2012


2 komentarze:

 1. To ja czekam na obiecany konkurs nie tylko dla mieszkańców W-wy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ Joanno - konkurs dla mieszkańców Wwy to tylko ten, w którym rozdaję bilety do warszawskiego kina! WSTYD mogłaś obejrzeć gdziekolwiek i pisać recenzję wygrać płytę z soundtrackiem filmowym :) Nagrody wysyłane są pocztą.
   A jeszcze trwa inny konkurs - dla wszystkich, bez względu na miejsce zamieszkania - o tu: http://www.chillibite.pl/2012/03/babeczki-cytrynowe-i-konkurs-dla.html - zapraszam :)

   Usuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz i zapraszam częściej :)
ze względu na ogromną ilość spamu z robotów, zmuszona byłam wprowadzić weryfikację obrazkową i logowanie. Przepraszam za utrudnienia...
(uwaga - jeśli komentarz zawierał aktywny link, nie będzie publikowany)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...