Smaki na 52 tygodnie - rozstrzygnięcie konkursu

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie powieści o smaku przesłane na konkurs. Piękne te Wasze historie - pachnące, nastrojowe, sentymentalne, a czasem całkiem świeże i ze szczyptą pikanterii. 
Cieszę się, że dla wielu z Was smak nie jest tylko ulotną chwilą, która gdzieś znika w pośpiechu dnia codziennego, ale jest też wspomnieniem miejsc, ludzi i tęsknot. Mam nadzieję, że ta zabawa konkursowa sprawiła Wam przynajmniej tyle radości ile mi, dziękuję...
Najchętniej nagrodziłabym wszystkie opowieści lecz nagrody mam tylko trzy, a zatem...


Książkę Adama Gesslera 
"Smaki na 52 tygodnie" 
w wersji polski-angielskiej z autografem autora otrzymują:

Yerena - za magię Wigilii i niezwykłą zupę z suszonych grzybów z kaszą perłową. Ja też mam potrawy, które przygotowuję tylko jeden raz w roku, by były specjalne, magiczne i by tęsknić do nich przez cały rok.

Wiesia Ch - za prażuchę, całkiem mi nieznaną, która aż pachniała, gdy czytałam tę opowieść.  Warto zachować ten przepis dla kolejnych pokoleń, może uda Ci się ją jeszcze ugotować dla bliskich jako wspomnienie o Babci. Twoja piękna opowieść przypomniała mi pewną historię dotyczącą mojej babci, ale o tym kiedy indziej.

Zwolaa - za opowieść o gorącym chlebie, jako znaku pokoju. Masz rację, że smak to nie tylko te najcieplejsze i słodkie wspomnienia, a te smutno-gorzkie też zostają w nas na długo - obyś już nigdy nie przytrafił Ci się kisiel morelowy!

Dziękuję wszystkim za udział  i serdecznie gratuluję zwycięzcom! 
Mam nadzieję, że książka-nagroda sprawi Wam wiele radości :)

Zwycięzców bardzo proszę o przesłanie adresów pocztowych, na które mogę wysłać książki. 
Czekam na Wasze maile pod adresem: konkurs[maupa]chillibite[kropka]pl

...
książki ufundował wydawca

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawiony komentarz i zapraszam częściej :)
ze względu na ogromną ilość spamu z robotów, zmuszona byłam wprowadzić weryfikację obrazkową i logowanie. Przepraszam za utrudnienia...
(uwaga - jeśli komentarz zawierał aktywny link, nie będzie publikowany)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...