Noël, noël - zwycięzcy!

Uwielbiam mój coroczny przedświąteczny konkurs muzyczny Noël, noël! Nawet nie wiecie jaką frajdę sprawa mi słuchanie Waszych propozycji, opowieści jak molestowaliście biurowe marudy, żeby ze swojego ojczystego kraju coś ciekawego świątecznego Wam polecili, czy wspominacie babcie, od których uczyliście się starych ukraińskich pieśni. Czasem są to świąteczne dzwoneczki przywiezione z wakacji, albo podarowane przez kogoś bliskiego. Za wszystkie Wam bardzo dziękuję. Nadsyłanymi opowieściami, mailami i życzeniami sprawiacie mi wiele, wiele radości.

W tym roku do mojej przedświątecznej kolekcji muzycznej dołączą  pieśni i kolędy m.in z Korei, Papui Nowej Gwinei, Birmy, Chin, Ukrainy, Japonii, a nawet kolęda po arabsku z Syrii!Naprawdę miałam w czym wybierać, a wybór był diabelnie trudny. Wszystkim dziękuję za udział w zabawie i ... zapraszam za rok, a już teraz zbierajcie co ciekawsze perełki w czasie Świąt :)

A teraz zwycięzcy i ich nagrody, które mam nadzieję sprawią im tyle radości, ile mi nadesłane utwory.
Wszyscy zwycięzcy za chwilę otrzymaja ode mnie maile z informacja o nagrodach i prośbą o uzupełnienie danych :)  A tymczasem ciekawostka z Syrii od Emilii - Jingle Bells po arabsku!


4 komentarze:

 1. jaka szkoda,że nic nie wygrałam...wszystkim zwycięzcom gratuluję serdecznie. Autorce tego pięknego i inspirującego bloga oraz wszystkim czytelnikom życzę ciepłych,rodzinnych,smacznych i pełnych miłości Świat Bożego Narodzenia.
  Joanna

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję! Wszystkim zwycięzcom gratuluję!
  Już łaknę tych włoskich smaków ;)
  Jingle Bells po arabsku - a to ci dopiero!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkim wspolzwyciezcom gratuluje.
  Bardzo sie ciesze z ksiazki. Bardzo chcialam ja miec.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo, bardzo dziękuję :-) Cieszę się że kolędy po arabsku ucieszyły wszystkich świątecznie. Autorce bloga chillibite dziękuję za bardzo ciekawe miejsce w sieci, piękne zdjęcia, dobrą muzykę i ciekawe przepisy!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz i zapraszam częściej :)
ze względu na ogromną ilość spamu z robotów, zmuszona byłam wprowadzić weryfikację obrazkową i logowanie. Przepraszam za utrudnienia...
(uwaga - jeśli komentarz zawierał aktywny link, nie będzie publikowany)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...