Gwiazdka 2013

Kochani, dziękuję Wam za kolejny rok i znów życzę cudownych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech całe dobro, którym obdarzacie innych, wróci do Was w te Święta i pozostanie na dłużej.Ja Wam życzę ciepła w gronie bliskich, z którymi spędzicie ten niezwykły czas. Życzę Wam czasu, troski i radości doświadczanych w realnym świecie. Dziękuję za to, że dzięki Wam wciąż chce mi się pisać tego bloga, dziękuję za piękne życzenia, maile i upominki, które ostatnio do mnie dotarły. Cieszy mnie, że w tylu domach w całej Polsce i nie tylko zawita wiele z potraw świątecznych, do których upichcenia mogłam Was zmotywować i zainspirować przepisami. Niech moc, światło i ciepło będą z Wami!

W Wigilię posłuchajcie pięknych kolęd i pastorałek z całego świata, które zebrałam w liście Wigilia Noel Noel 2013. Moja Wigilia co roku rozpoczyna się od cudownej kolędy "Witaj Gwiazdo Złota" w wykonaniu Ewy Małas-Godlewskiej i Grzegorza Turnaua.


A w Boże Narodzenie i kolejne dni, posłuchajcie playlisty Gwiazdka Noel Noel 2013. Wielu stałych czytelników bloga wie, że obie listy powstały z nadesłanych do tegorocznego konkursu zgłoszeń.


Wszystkiego dobrego!

5 komentarzy:

  1. Najlepszego na świąteczny czas

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknych świąt, uścisków, uśmiechów, przytuleń i tak przez cały rok:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziekuje za Twoje przepisy. Dzis ryba po grecku na Twoj sposob byla moim hitem

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz i zapraszam częściej :)
ze względu na ogromną ilość spamu z robotów, zmuszona byłam wprowadzić weryfikację obrazkową i logowanie. Przepraszam za utrudnienia...
(uwaga - jeśli komentarz zawierał aktywny link, nie będzie publikowany)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...