Noël, noël - muzyczny konkurs gwiazdkowy 2018

To już 9ty rok bloga i kolejna okazja do wspólnej zabawy w muzyczne, przedświąteczne inspiracje. Zapraszam do dzielenia się - muzyką, dzwoneczkami i dobra energią w NAJLEPSZYM muzycznym konkursie gwiazdkowym Noël, noël 2018. Rozsiądziemy się potem w fotelach, będziemy myśleć o bliskich i słuchać pięknych dźwięków :)


W tym roku konkursową playlistę otwiera "Show Me The Magic" Jamiego Culluma, zaraz potem piękna Sia i jej "Snowman". Posłuchajcie i dodawajcie swoje utwory!... dzyń dzyń dzyń… ruszyły z kopyta renifery Mikołaja! 
jak co roku, zapraszam Was serdecznie do...
muzycznego konkursu gwiazdkowego 
Noël, noël 2018

Mam nadzieję, że szaleństwo zakupowe już za Wami, gdy będziecie pakować prezenty, poszperajcie na Spotify i zadzwońcie świątecznymi dzwoneczkami dodając je do współtworzonej playlisty (link wyżej).  W tegorocznej edycji naszej corocznej gwiazdkowej zabawy muzycznej jak zawsze zadaniem konkursowym jest wyszukanie pięknych, zabawnych, radosnych  pieśni, piosenek i kolęd - utworów w świątecznych klimatach - z całego świata. Im bardziej kołysząco, kojąco, może egzotycznie - tym lepiej!  Poczytajcie o edycji z 201620152014201320122011, a także skąd się wziął ten konkurs na moim blogu i jak wyglądała pierwsza edycja.
W poprzednich latach na konkurs przysłaliście setki przepięknych utworów, z których powstawały playlisty, towarzyszące wielu Czytelnikom bloga przez całe Święta. W tym roku spokojnie (przez cały weekend!) będziemy przygotowywać Święta, zatem pysznie będzie słuchać wspaniałych muzycznych piosenek z dzwoneczkami - smażąc karpia, lepiąc pierogi i ubierając choinkę.

W tym roku znów czekam na piosenki z dzwoneczkami ze wszystkich zakątków świata. Mogą to być świąteczne arie operowe, kolędy arabskich chrześcijan, czy piękne utwory ze Skandynawii albo gorącej o tej porze roku Australii. Czym w tym roku mnie zaskoczycie?

Jak wziąć udział w konkursie Noël, noël 2018?
Konkurs trwa do 26 grudnia 2018r.

Uczestnicy zabawy mają za zadanie współtworzyć playlistę na Spotify -  Noël, noël 2018 - czyli wkleić do tej playlisty wyszperane  utwory, które chcecie mi sprezentować na nadchodzące Święta. Uwaga ode mnie - nie wrzucajcie całych płyt świątecznych. W tym konkursie chodzi o perełki, ciekawostki i przyjemnostki, a nie kompletne zestawienia utworów jednego artysty lub przygotowane przez kogoś jako składanka. To Wy będziecie tworzyć tegoroczną playlistę muzycznych koralików nanizanych na sznureczek Spotify :)

Najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej oryginalne utwory  dodane do listy Spotify dołączą do mojej kolekcji kolęd z różnych zakątków świata i zostaną nagrodzone!


tak, na liście nagród jest zarówno moja książka "W słoiku"  (mam kilka egz)
Jak i najmodniejsze pozycje kulinarne ostatniego roku oraz Thermomix dla dzieci


Jak wziąć udział w konkursie:


1. wybierz utwór/utwory świąteczne

2. KONIECZNIE zamieść komentarz pod niniejszym postem z informacją, iż zgłaszasz się do konkursu
3. dodaj wyszperany utwór do playlisty Spotify Noël, noël 2018 
4. wyślij mi maila na konkursChilliBite/maupa/gmail/kropka/com, który zawierać będzie:
  a) nazwy i opisy utworów, które dodałeś do playlisty Spotify Noël, noël 2018  - wykonawca, tytuł, kraj pochodzenia, ciekawostki oraz informację dlaczego ten właśnie utwór wybierasz
  b) swoje dane (dokładny adres pocztowy wraz z imieniem, nazwiskiem i nr tel komórkowego)
  c) PODPOWIEDŹ o jakiej z nagród widocznych wyżej marzycie, kto wie, może uda się 
     Mikołajowi trafić? :)

W konkursie mogą brać udział osoby mieszkające za granicą. 
Można zgłaszać wiele utworów - kto tam wie co mi najbardziej w ucho wpadnie :) 
Zgłoszenia wysyłajcie na adres: konkursChilliBite/maupa/gmail/kropka/com

Zwycięzców ogłoszę  po Gwiazdcea nagrody powinny do Was dotrzeć tuż po Nowym Roku.Zapraszam do konkursu 
i już nie mogę się doczekać Waszych muzycznych perełek !

I tyle, do usłyszenia za rok, tu w tym samym miejscu...

13 komentarzy:

 1. Ja oczywiście zgłaszam udział! Tylko jeszcze proszę o pomoc i podinstruowanie jak to z tym dodawaniem do playlisty? Bo jakoś mi nie idzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam udział :) mail już wysłany :)Natalia Woźniak

  OdpowiedzUsuń
 3. Śledziłam konkurs już parę lat, ale do tej pory nie brałam w nim udziału. Moja lista jest eklektyczna :-), mam nadzieję, że coś przypadnie Wam do gustu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Monika Jankowska17 grudnia 2018 11:24

  Oczywiście zgłaszam się do współtworzenia playlisty!
  I pragnę bardzo podziękować Pani, która dorzuciła "Kolędę na koniec wieku" w wykonaniu Jacka Wójcickiego. Jest poruszająca, przepiękna... cudowna!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja podobnie.jak dodać do playlisty?

  OdpowiedzUsuń
 6. Dina Dąbrowska20 grudnia 2018 09:04

  zgłaszam się :)

  OdpowiedzUsuń
 7. zgałaszam sie
  kklatacz

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam udział, Magda F :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz i zapraszam częściej :)
ze względu na ogromną ilość spamu z robotów, zmuszona byłam wprowadzić weryfikację obrazkową i logowanie. Przepraszam za utrudnienia...
(uwaga - jeśli komentarz zawierał aktywny link, nie będzie publikowany)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...